klipper - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Add Action...
et: Lisa toiming...

en: Edit Action...
et: Muuda toimingut...

en: Delete Action
et: Kustuta toiming

[ctx: General Config]
en: General
et: Üldine

en: General Configuration
et: Üldised seadistused

en: Actions Configuration
et: Toimingute seadistused

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Shortcuts Configuration
et: Kiirklahvide seadistused

en: Clipboard is empty
et: Lõikepuhver on tühi

en: Ignore
et: Eiratakse

en: Replace Clipboard
et: Asendatakse lõikepuhver

en: Add to Clipboard
et: Lisatakse lõikepuhvrisse

en: Command
et: Käsk

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action Properties
et: Toimingu omadused

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Mobile Barcode
et: Mobiili ribakood

en: Clipboard history
et: Lõikepuhvri ajalugu

en: up
et: üles

en: current
et: aktiivne

en: down
et: alla

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
et: Klipperi versioon

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
et: Ainult teksti valik

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
et: Graafilise regulaaravaldise redaktori kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
et: WM_CLASS'ile pole toimingut

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
et: Libakirje muutuste tähistamiseks toimingupuu vidinas

en: Disable This Popup
et: Selle hüpikakna keelamine

en: &Cancel
et: &Loobu
