plasma-workspace - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
el: Διαχείριση συνεδρίας

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
el: Εμφάνιση οθόνης αποσύνδεσης

en: Log Out
el: Αποσύνδεση

en: Shut Down
el: Τερματισμός

en: Reboot
el: Επανεκκίνηση

en: Log Out Without Confirmation
el: Αποσύνδεση χωρίς επιβεβαίωση

en: Shut Down Without Confirmation
el: Τερματισμός χωρίς επιβεβαίωση

en: Reboot Without Confirmation
el: Επανεκκίνηση χωρίς επιβεβαίωση
