plasma-workspace - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
el: Plasma σε παράθυρο

en: Enable QML Javascript debugger
el: Ενεργοποίηση του αποσφαλματωτή QML Javascript

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
el: Κάνει το πλασμοειδές να παραμένει ζωντανό στην περιοχή ειδοποιήσεων, ακόμη και όταν το παράθυρο είναι κλειστό.

en: Force loading the given shell plugin
el: Αναγκαστική φόρτωση του συγκεκριμένου πρόσθετου κελύφους

en: The applet to open.
el: Η μικροεφαρμογή που θα ανοίξει.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
el: Τα ορίσματα για χρήση από το πλασμοειδές.

en: Close %1
el: Κλείσιμο %1
