plasma-workspace - en to el translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
el: %1 από %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
el[0]: %2 από %1 αρχείο σε %3
el[1]: %2 από %1 αρχεία σε %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
el[0]: %1 αρχείο σε %2
el[1]: %1 αρχεία σε %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
el[0]: %2 από %1 αρχείο
el[1]: %2 από %1 αρχεία

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
el[0]: %1 αρχείο
el[1]: %1 αρχεία

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
el[0]: %2 από %1 αντικείμενο
el[1]: %2 από %1 αντικείμενα

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
el[0]: %1 αντικείμενο
el[1]: %1 αντικείμενα

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
el: %1 σε %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
el[0]: %1 αντικείμενο σε %2
el[1]: %1 αντικείμενα σε %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
el: σε %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
el: %1 από %2

en: Application closed unexpectedly.
el: Η εφαρμογή έκλεισε απροσδόκητα.
