plasma-workspace - en to el translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
el: Ελεγκτής Πολυμέσων

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
el: Αναπαραγωγή/Παύση αναπαραγωγής πολυμέσων

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
el: Αναπαραγωγή επόμενου πολυμέσου

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
el: Αναπαραγωγή προηγούμενου πολυμέσου

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
el: Διακοπή αναπαραγωγής πολυμέσων

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
el: Παύση αναπαραγωγής πολυμέσων

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
el: Αναπαραγωγή αναπαραγωγής πολυμέσων

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
el: Αύξηση έντασης ήχου πολυμέσων

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
el: Μείωση έντασης ήχου πολυμέσων

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
el: Επιλογή αναπαραγωγέα αυτόματα
