plasma-workspace - en to el translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
el: Ανιχνεύθηκε οθόνη

en: A display has been plugged in.
el: Μια οθόνη έχει συνδεθεί.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
el: Αφαιρέθηκε οθόνη

en: A display has been unplugged.
el: Μια οθόνη έχει αποσυνδεθεί.

en: %1 has been plugged in.
el: %1 έχει συνδεθεί.

en: A USB device has been plugged in.
el: Μια συσκευή USB έχει συνδεθεί.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
el: Ανιχνεύθηκε συσκευή USB

en: %1 has been unplugged.
el: %1 έχει αποσυνδεθεί.

en: A USB device has been unplugged.
el: Μια συσκευή USB έχει αποσυνδεθεί.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
el: Η συσκευή USB αφαιρέθηκε
