kcmicons - en to el translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
el: Όνομα του τρέχοντος θέματος εικονιδίων

en: Unable to create a temporary file.
el: Αδυναμία δημιουργίας προσωρινού αρχείου.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
el: Δεν είναι δυνατή η λήψη του αρχείου του θέματος εικονιδίων: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
el: Το αρχείο δεν είναι έγκυρο αρχείο θέματος εικονιδίων.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
el: Παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα κατά τη διαδικασία εγκατάστασης: ωστόσο, τα περισσότερα από τα θέματα του αρχείου έχουν εγκατασταθεί

en: Theme installed successfully.
el: Το θέμα εγκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: Installing icon themes…
el: Εγκατάσταση θεμάτων εικονιδίων…

en: Installing %1 theme…
el: Εγκατάσταση του θέματος %1…

en: Install from File…
el: Εγκατάσταση από αρχείο…

en: Get New…
el: Λήψη νέων…

en: Remove Icon Theme
el: Αφαίρεση θέματος εικονιδίων

en: Restore Icon Theme
el: Επαναφορά θέματος εικονιδίων

en: Open Theme
el: Άνοιγμα θέματος

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
el: Αρχεία θεμάτων (*.tar.gz *.tar.bz2)
