kcm_desktopthemedetails - en to el translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
el: Όνομα του τρέχοντος στυλ Plasma

en: Unable to create a temporary file.
el: Αδυναμία δημιουργίας προσωρινού αρχείου.

en: Unable to download the theme: %1
el: Αδυναμία λήψης του θέματος: %1

en: Theme installed successfully.
el: Το θέμα εγκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: Theme installation failed.
el: Η εγκατάσταση του θέματος απέτυχε.

en: Removing theme failed: %1
el: Η αφαίρεση του θέματος απέτυχε: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
el: Αυτό το εργαλείο σας επιτρέπει να ορίσετε το θέμα της τρέχουσας συνεδρίας του Plasma, χωρίς να το ορίσετε κατά λάθος σε ένα θέμα που είτε δεν είναι διαθέσιμο είτε έχει ήδη οριστεί.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
el: Το όνομα του θέματος που θέλετε να ορίσετε για την τρέχουσα συνεδρία του Plasma (περνώντας μια πλήρη διαδρομή θα χρησιμοποιηθεί μόνο το τελευταίο μέρος της διαδρομής)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
el: Εμφάνιση όλων των θεμάτων που είναι διαθέσιμα στο σύστημα (και ποιο είναι το τρέχον θέμα)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
el: Το ζητούμενο θέμα «%1» έχει ήδη οριστεί ως θέμα για την τρέχουσα συνεδρία Plasma.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
el: Το θέμα της τρέχουσας συνεδρίας Plasma έχει οριστεί σε %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
el: Αδυναμία εύρεσης του θέματος «%1». Το θέμα πρέπει να είναι μία από τις ακόλουθες επιλογές: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
el: Έχετε τα ακόλουθα θέματα Plasma στο σύστημά σας:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
el: Όλα τα θέματα

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
el: Φωτεινά θέματα

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
el: Σκοτεινά θέματα

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
el: Θέμα χρωμάτων συμβατό

en: Install from File…
el: Εγκατάσταση από αρχείο…

en: Get New…
el: Λήψη νέων…

en: Follows color scheme
el: Ακολουθεί το σχέδιο χρωμάτων

en: Edit Theme…
el: Επεξεργασία θέματος…

en: Remove Theme
el: Αφαίρεση θέματος

en: Restore Theme
el: Επαναφορά θέματος

en: Open Theme
el: Άνοιγμα θέματος

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
el: Αρχεία θεμάτων (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
