kcmstyle - en to csb translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
csb: Felô òbczas ladowaniô òkna kònfigùracëji tegò sztéla.

en: Configure %1
csb: Kònfigùracëjô: %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
csb: Kôrta 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
csb: Òptacëjô

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
csb: Pòle wëbiérkù

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
csb: Kôrta 2
