plasma-workspace - en to cs translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
cs: Ovládání médií

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
cs: Přehrát/pozastavit média

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
cs: Další média

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
cs: Předchozí média

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
cs: Zastavit přehrávání média

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
cs: Pozastavit přehrávání média

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
cs: Přehrát médium

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
cs: Zesílení hlasitosti

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
cs: Zeslabení hlasitosti

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
cs: Automaticky vybrat přehrávač
