plasma-workspace - en to cs translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
cs: Zjištěna obrazovka

en: A display has been plugged in.
cs: Obrazovka byla připojena.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
cs: Obrazovka odpojena

en: A display has been unplugged.
cs: Obrazovka byla odpojeno.

en: %1 has been plugged in.
cs: %1 bylo připojeno.

en: A USB device has been plugged in.
cs: Zařízení USB bylo připojeno.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
cs: Bylo nalezeno zařízení USB

en: %1 has been unplugged.
cs: %1 bylo odpojeno.

en: A USB device has been unplugged.
cs: Zařízení USB bylo odpojeno.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
cs: Zařízení USB bylo odebráno
