plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (11 entries)

en: &Execute
ca@valencia: &Executa

en: Templates
ca@valencia: Plantilles

en: Desktop Shell Scripting Console
ca@valencia: Consola de creació de scripts de l'intèrpret d'ordres d'escriptori

en: Load
ca@valencia: Carrega

en: Use
ca@valencia: Utilitza

en: Output
ca@valencia: Eixida

en: Unable to load script file <b>%1</b>
ca@valencia: No s'ha pogut carregar el fitxer de script <b>%1</b>

en: Open Script File
ca@valencia: Obri un fitxer de script

en: Save Script File
ca@valencia: Guarda el fitxer de script

en: Executing script at %1
ca@valencia: S'està executant l'script a les %1

en: Runtime: %1ms
ca@valencia: Temps d'execució: %1 ms
