plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
ca@valencia: Interfície d'execució ordres

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
ca@valencia: Utilitza el contingut del porta-retalls com a consulta per a KRunner

en: Start KRunner in the background, don't show it.
ca@valencia: Inicia KRunner en segon pla, no el mostres.

en: Replace an existing instance
ca@valencia: Substituïx una instància existent

en: Show only results from the given plugin
ca@valencia: Mostra només els resultats de l'executor indicat

en: List available plugins
ca@valencia: Llista els connectors disponibles

en: The query to run, only used if -c is not provided
ca@valencia: La consulta que s'executarà, només s'utilitza si no es proporciona «-c»

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
ca@valencia: Connectors disponibles de KRunner, «pluginId»

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Configure KRunner Behavior
ca@valencia: Configura el comportament de KRunner

en: Configure KRunner…
ca@valencia: Configura KRunner…

en: Showing only results from %1
ca@valencia: Mostra només els resultats des de %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
ca@valencia: Busca «%1»…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
ca@valencia: Busca…

en: Show Usage Help
ca@valencia: Mostra l'ajuda d'ús

en: Pin
ca@valencia: Fixa

en: Pin Search
ca@valencia: Fixa la busca

en: Keep Open
ca@valencia: Mantín obert

en: Recent Queries
ca@valencia: Consultes recents

en: Remove
ca@valencia: Elimina
