plasma-workspace - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
ca: Plasma amb finestres

en: Enable QML Javascript debugger
ca: Habilita el depurador de JavaScript del QML

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
ca: Fa que el plasmoide romangui viu a l'àrea de notificacions, fins i tot quan es tanqui la finestra.

en: Force loading the given shell plugin
ca: Força la càrrega del connector d'intèrpret d'ordres indicat

en: The applet to open.
ca: La miniaplicació a obrir.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
ca: Els arguments a passar al plasmoide.

en: Close %1
ca: Tanca %1
