kcm_desktopthemedetails - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Theme installed successfully.
bs: Tema uspješno instalirana

en: Theme installation failed.
bs: Instalacija teme neuspjela.

en: Remove Theme
bs: Ukloni temu

en: Open Theme
bs: Otvori temu

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
bs: Tematske datoteke (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
