plasma-workspace - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enable QML Javascript debugger
bg: Активиране на QML Javascript debugger

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
bg: Кара плазмоида да остане активен в зоната за известия, дори когато прозорецът е затворен.

en: Force loading the given shell plugin
bg: Принудително зареждане на дадената приставка на обвивката

en: The applet to open.
bg: Аплетът за отваряне.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
bg: Аргументи за предаване към плазмоида.

en: Close %1
bg: Затваряне %1
