plasma-workspace - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
bg: &Изпълняване

en: Templates
bg: Шаблони

en: Desktop Shell Scripting Console
bg: Конзола на работната среда за изпълнение на скриптове

en: Editor
bg: Редактор

en: Load
bg: Зареждане

en: Use
bg: Използване

en: Output
bg: Изходна информация

en: Unable to load script file <b>%1</b>
bg: Неуспешно зареждане на скриптов файл <b>%1</b>

en: Open Script File
bg: Отваряне на скриптов файл

en: Save Script File
bg: Запазване на скриптов файл

en: Executing script at %1
bg: Изпълняне на скрипт на %1

en: Runtime: %1ms
bg: Време на изпълнение: %1ms
