plasma-workspace - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
bg: Изпълняване на команден интерфейс

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
bg: Използване на съдържанието на клипборда като заявка за KRunner

en: Start KRunner in the background, don't show it.
bg: Стартиране на KRunner във фонов режим без показване.

en: Replace an existing instance
bg: Заменяне на съществуваща инстанция

en: Show only results from the given plugin
bg: Показване на резултатите само за дадената приставка

en: List available plugins
bg: Показване на наличните приставки

en: The query to run, only used if -c is not provided
bg: Заявката за изпълнение, използвана само ако -c не е предоставена

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
bg: Налични приставки на KRunner, pluginId

en: Configure
bg: Настройване

en: Configure KRunner Behavior
bg: Конфигуриране на поведение на KRunner

en: Configure KRunner…
bg: Конфигуриране на KRunner…

en: Showing only results from %1
bg: Показват се резултати само от %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
bg: Търсене на "%1"…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
bg: Търсене…

en: Show Usage Help
bg: Показване на помощ за използването

en: Pin
bg: Фиксиране

en: Pin Search
bg: Фиксиране на търсене

en: Keep Open
bg: Задържане отворен

en: Recent Queries
bg: Последни заявки

en: Remove
bg: Премахване
