plasma-workspace - en to bg translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
bg: Открит е екран

en: A display has been plugged in.
bg: Включен е екран.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
bg: Екранът e премахнат

en: A display has been unplugged.
bg: Екранът е изключен.

en: %1 has been plugged in.
bg: Устройство %1 е включено.

en: A USB device has been plugged in.
bg: Включено е USB устройство.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
bg: Открито е USB устройство

en: %1 has been unplugged.
bg: Устройство %1 е отделено.

en: A USB device has been unplugged.
bg: USB устройство е отделено.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
bg: USB устройство e премахнато
