kcmstyle - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
bg: %1 не е валиден архив на GTK тема.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
bg: Грешка по време на зареждане диалога за настройка на избрания стил.

en: Failed to apply selected style '%1'.
bg: Прилагането на избрания стил "%1" не бе успешно.

en: Configure %1
bg: Конфигуриране на %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
bg: Раздел 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
bg: Бутон

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
bg: Комбинирана листа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
bg: Поле за отметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
bg: Радио бутон

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
bg: Раздел 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
bg: Стил на приложение

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
bg: Показване на икони на бутоните

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
bg: Показване на икони в менютата

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
bg: Етикет на основната лента с инструменти

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
bg: Етикет на вторичната лента с инструменти

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
bg: Конфигуриране на икони и ленти с инструменти

en: Show icons:
bg: Показване на икони:

en: On buttons
bg: На бутони

en: In menus
bg: В менютата

en: Main toolbar label:
bg: Етикет на основната лента с инструменти:

en: None
bg: Без

en: Text only
bg: Само текст

en: Beside icons
bg: Отстрани на иконите

en: Below icon
bg: Под иконата

en: Secondary toolbar label:
bg: Етикет на вторичната лента с инструменти:

en: GNOME/GTK Application Style
bg: Стил на приложение на GNOME/GTK

en: GTK theme:
bg: GTK тема:

en: Preview…
bg: Преглед…

en: Install from File…
bg: Инсталиране от файл…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
bg: Изтегляне на нови стилове на приложения на GNOME/GTK…

en: Select GTK Theme Archive
bg: Избиране на архив с теми на GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
bg: Архив с теми на GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
bg: Конфигуриране на икони и ленти с инструменти…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
bg: Конфигуриране на стила на GNOME/GTK приложения…

en: Configure Style…
bg: Конфигуриране на стил…
