plasma-workspace - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
bg: Превключване на "Не безпокойте"

en: Other Applications
bg: Други програми

en: Show popups
bg: Показване на изскачащи прозорци

en: Show in do not disturb mode
bg: Показване в режим "не безпокойте"

en: Show in history
bg: Показване в историята

en: Show notification badges
bg: Показване на значки на известия

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
bg: Конфигуриране на събития

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
bg: Това приложение не поддържа конфигуриране на известия въз основа на събитие.

en: Show a message in a pop-up
bg: Показване на съобщение в изскачащ прозорец

en: Play a sound
bg: Изпълнение на звук

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
bg: Прослушване на звуков сигнал

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
bg: Възстановяване

en: Choose sound file
bg: Избор на аудио файл

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
bg: Системни известия

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
bg: Настройки на приложението

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
bg: Не може да се намери уиджет "Известия", необходим за показване на известия. Уверете се, че е активиран в системната област или като самостоятелен уиджет.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
bg: Понастоящем известията се предоставят от "%1 %2" вместо от Plasma.

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
bg: Понастоящем известията не се предоставят от Plasma.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
bg: Режим "Не безпокойте":

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
bg: Автоматично активиране:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
bg: Когато екраните са дублирани

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
bg: По време на споделяне на екраните

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
bg: Ръчно превключване с клавишна комбинация:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
bg: Условия за видимост

en: Critical notifications:
bg: Критични известия:

en: Show in Do Not Disturb mode
bg: Показване в режим "не безпокойте"

en: Normal notifications:
bg: Нормални известия:

en: Show over full screen windows
bg: Показване над прозорци на цял екран

en: Low priority notifications:
bg: Известия с нисък приоритет:

en: Show popup
bg: Показване на изскачащ прозорец

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
bg: Изскачащи прозорци

[ctx: @label]
en: Location:
bg: Местоположение:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
bg: В близост до иконата за известия

en: Choose Custom Position…
bg: Изберете персонализирана позиция…

en: %1 second | %1 seconds
bg[0]: %1 секунда
bg[1]: %1 секунди

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
bg: Скриване след:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
bg: Допълнителна обратна връзка

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
bg: Показване в известията

en: Application progress:
bg: Прогрес на приложението:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
bg: Задържане на изскачащото меню отворено по време на прогрес

en: Notification badges:
bg: Значки на известия:

en: Show in task manager
bg: Показване в диспечера на задачите

en: Popup Position
bg: Изскачаща позиция

en: Application Settings
bg: Настройки на приложението

en: Applications
bg: Приложения

en: System Services
bg: Системни услуги

en: No application or event matches your search term
bg: Нито едно приложение или събитие не съответства на думата ви за търсене.

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
bg: Изберете приложение от списъка, за да конфигурирате настройките му за известяване и поведение
