plasma-workspace - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
bg: Трябва да рестартирате сесията, за да влязат в сила тези промени.

en: Cursor Settings Changed
bg: Настройките на курсора са променени

en: Global Theme Tool
bg: Инструмент за глобална тема

en: Command line tool to apply global theme packages for changing the look and feel.
bg: Инструмент за команден ред за прилагане на глобални пакети теми за промяна на външния вид.

en: Copyright 2017, Marco Martin
bg: Авторско право 2017, Марко Мартин

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: List available global theme packages
bg: Списък на наличните пакети на глобални теми

en: Apply a global theme package. This can be the name of a package, or a full path to an installed package, at which point this tool will ensure it is a global theme package and then attempt to apply it
bg: Прилага пакет за глобална тема. Това може да бъде името на пакета или пълен път към инсталиран пакет, който този инструмент разпознава, че това е глобален пакет за тема и след това ще се опита да го приложи

en: packagename
bg: име на пакета

en: Reset the Plasma Desktop layout
bg: Възстановяване на стандартни настройки

note: i18n: ectx: label, entry (lookAndFeelPackage), group (KDE)
en: Global look and feel
bg: Глобален външен вид

[ctx: @title:window]
en: Delete Permanently
bg: Необратимо изтриване

[ctx: @label]
en: Do you really want to permanently delete this theme?
bg: Наистина ли искате да изтриете за постоянно тази тема?

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
bg: Необратимо изтриване

[ctx: @action:button]
en: Cancel
bg: Отказ

en: Get New…
bg: Изтегляне на нови…

en: Contains Desktop layout
bg: Съдържа оформления на работния плот

en: Preview Theme
bg: Предварителен преглед на тема

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove theme
bg: Премахване на тема

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete the active theme
bg: Не може да се изтрие активната тема

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete system-installed themes
bg: Не може да се изтрие системна тема

[ctx: Confirmation question about applying the Global Theme - %1 is the Global Theme's name]
en: Apply %1?
bg: Прилагане %1?

en: Choose what to apply…
bg: Изберете какво да приложите…

en: Show fewer options…
bg: Показване на по-малко опции…

en: Apply
bg: Прилагане

en: Cancel
bg: Отказ

en: Layout settings:
bg: Настройки на оформление:

en: Desktop layout
bg: Оформление на работния плот

en: Titlebar Buttons layout
bg: Оформление на бутоните на заглавната лента

en: Applying a Desktop layout will delete the current set of desktops, panels, docks, and widgets, replacing them with what the theme specifies.
bg: Прилагането на оформление на работен плот замества текущата конфигурация на работните плотове, панелите и уиджетите със зададените в новата тема.

en: Appearance settings:
bg: Настройки на външен вид:

en: Colors
bg: Цветове

en: Application Style
bg: Стил на приложения

en: Window Decoration Style
bg: Стил на декорации на прозорци

en: Window Decoration Size
bg: Размер на декорации на прозорци

en: Icons
bg: Икони

en: Plasma Style
bg: Стил на Plasma

en: Cursors
bg: Курсори

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Task Switcher
bg: Превключване на задачи

en: Splash Screen
bg: Начален екран

en: The following will be applied by this Global Theme:
bg: Следните настройки ще се приложат от тази глобална тема:

en: Appearance settings
bg: Настройки на външен вид

[ctx: List item]
en: • Appearance settings
bg: • Настройки на външен вид

en: Desktop and window layout
bg: Оформление на работния плот и прозорците

[ctx: List item]
en: • Desktop and window layout
bg: • Оформление на работния плот и прозорците

en: This Global Theme does not provide any applicable settings. Please contact the maintainer of this Global Theme as it might be broken.
bg: Тази глобална тема не предоставя никакви приложими настройки. Моля, свържете се с поддръжника на тази глобална тема, тъй като тя може да е повредена.
