kcm_desktopthemedetails - en to bg translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
bg: Име на текущия стил за Plasma

en: Unable to create a temporary file.
bg: Не може да се създаде временен файл.

en: Unable to download the theme: %1
bg: Темата не може да се изтегли: %1

en: Theme installed successfully.
bg: Темата е инсталирана успешно.

en: Theme installation failed.
bg: Инсталацията на темата е неуспешна.

en: Removing theme failed: %1
bg: Премахването на темата е неуспешно: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
bg: Този инструмент ви позволява да зададете темата за курсора на мишката за текущата Plasma сесия, без случайно да го зададете на този, който или не е на разположение, или който вече е зададен.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
bg: Името на темата на курсора, която искате да зададете за текущата си сесия на Plasma (посочването на пълен път, ще използва само последната част на пътя)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
bg: Показване на всички налични теми на системата (и коя е текущата тема)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
bg: Заявената тема "%1" вече е зададена като тема за текущата сесия на Plasma.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
bg: Темата на текущата сесия на Plasma е зададена на %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
bg: Не може да се намери тема "%1". Темата трябва да има следните опции: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
bg: Имате следните теми на курсора на мишката на вашата система:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
bg: Всички теми

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
bg: Светли теми

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
bg: Тъмни теми

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
bg: Съвместими с цветовата схема

en: Install from File…
bg: Инсталиране от файл…

en: Get New…
bg: Изтегляне на нови…

en: Follows color scheme
bg: Спазване на цветовата схема

en: Edit Theme…
bg: Редактиране на тема…

en: Remove Theme
bg: Премахване на тема

en: Restore Theme
bg: Възстановяване на тема

en: Open Theme
bg: Отваряне на тема

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
bg: Файлове на тема ((*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
