kcm_autostart - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: "%1" is not an absolute url.
bg: "%1" не е абсолютен URL адрес.

en: "%1" does not exist.
bg: "%1" не съществува.

en: "%1" is not a file.
bg: "%1" не е файл.

en: "%1" is not readable.
bg: "%1" не се чете.

[ctx: @label Stop the Systemd unit for a running process]
en: Stop
bg: Спиране

[ctx: @label Start the Systemd unit for a currently inactive process]
en: Start
bg: Стартиране

[ctx: @label The name of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Name:
bg: Име:

[ctx: @label The current status (e.g. active or inactive) of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Status:
bg: Състояние:

[ctx: @label A date and time follows this text, making a sentence like 'Last activated on: August 7th 11 PM 2023']
en: Last activated on:
bg: Последно активиран на:

en: Unable to load logs. Try refreshing.
bg: Невъзможно е да се заредят дневниците. Опитайте да опресните.

[ctx: @action:button Refresh entry logs when it failed to load]
en: Refresh
bg: Презареждане

en: Make Executable
bg: Задаване като изпълним

en: The file '%1' must be executable to run at logout.
bg: Файлът "%1" трябва да е изпълним, за да се стартира при излизане от системата.

en: The file '%1' must be executable to run at login.
bg: Файлът "%1" трябва да е изпълним, за да се стартира при влизане в системата.

[ctx: @action:button menu button; add new application etc]
en: Add New
bg: Добавяне на нови

[ctx: @action:inmenu completes: add new application]
en: Application…
bg: Приложение…

[ctx: @action:inmenu completes: add new login script]
en: Login Script…
bg: Скрипт за влизане в сесия…

[ctx: @action:inmenu completes: add new logout script]
en: Logout Script…
bg: Скрипт за излизане от сесия…

en: %1 has not been autostarted yet. Details will be available after the system is restarted.
bg: %1 все още не е стартиран автоматично. Подробности ще бъдат налични след като системата е рестартирана.

[ctx: @label Entry hasn't been autostarted because system hasn't been restarted]
en: Not autostarted yet
bg: До сега не е стартирана автоматично

[ctx: @action:button]
en: See properties
bg: Свойства

[ctx: @action:button]
en: Remove entry
bg: Премахване на запис

en: Applications
bg: Приложения

en: Login Scripts
bg: Скриптове при влизане

en: Pre-startup Scripts
bg: Скриптове преди стартиране

en: Logout Scripts
bg: Скриптове при излизане

en: No user-specified autostart items
bg: Няма елементи за автоматично стартиране, зададени от потребителя

[ctx: @info 'some' refers to autostart items]
en: Click the <interface>Add New</interface> button to add some
bg: Щракнете върху бутона<interface> Добавяне на нови… </interface>, за добавяне

en: Choose Login Script
bg: Избиране на скрипт за влизане

en: Choose Logout Script
bg: Избиране на скрипт за излизане

[ctx: @label Entry is running right now]
en: Running
bg: Изпълнение

[ctx: @label Entry is not running right now (exited without error)]
en: Not running
bg: Спряна

[ctx: @label Entry is being started]
en: Starting
bg: Стартиране

[ctx: @label Entry is being stopped]
en: Stopping
bg: Спиране

[ctx: @label Entry has failed (exited with an error)]
en: Failed
bg: Неуспешно

en: Error occurred when receiving reply of GetAll call %1
bg: Възникна грешка при получаване на отговор на повикване GetAll %1

en: Failed to open journal
bg: Неуспешно отваряне на дневника
