plasma-workspace - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
az: Pəncərədə Plasma

en: Enable QML Javascript debugger
az: QML Javascript sazlayıcısını aktiv etmək

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
az: Hətta pəncərə bağlandıqda belə vidjeti bildiriş sahəsində aktiv saxlamaq.

en: Force loading the given shell plugin
az: Verilmiş üz qabığı əlavəsini məcburi yükləmək

en: The applet to open.
az: Açılacaq vidjet.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
az: Vidjetə ötürüləcək arqumentlər.

en: Close %1
az: %1 bağlamaq
