plasma-workspace - en to az translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
az: &İcra etmək

en: Templates
az: Şablonlar

en: Desktop Shell Scripting Console
az: İş masası üzlüyü skript konsolu

en: Editor
az: redaktor

en: Load
az: Yükləmək

en: Use
az: istifadə etmək

en: Output
az: Çıxış

en: Unable to load script file <b>%1</b>
az: <b>%1</b> skript faylını yükləmək mümkün olmadı

en: Open Script File
az: Skript faylını açamaq

en: Save Script File
az: Skript faylını saxıamaq

en: Executing script at %1
az: Skripti burada icra etmək: %1

en: Runtime: %1ms
az: İcra olunma vaxtı: %1ms
