plasma-workspace - en to az translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
az: Media oynadıcı idarəetməsi

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
az: Başlatmaq və ya fasilə etmək

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
az: Sonrakı cığıra keçmək

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
az: Əvvəlki cığıra keçmək

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
az: Dayandırmaq

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
az: Fasilə vermək

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
az: Başlatmaq

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
az: Səsi ucaltmaq

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
az: Səsi azaltmaq

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
az: Oynadıcının avtomatik seçilmək
