plasma-workspace - en to az translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
az: Aşkarlananı göstərmək

en: A display has been plugged in.
az: Ekran qoşulub.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
az: Ekran ayrılıb

en: A display has been unplugged.
az: Ekran ayrılıb

en: %1 has been plugged in.
az: %1 qoşuldu

en: A USB device has been plugged in.
az: USB cihaz qoşuldu.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
az: USB cihaz aşkarlandı

en: %1 has been unplugged.
az: %1 çıxarıldı.

en: A USB device has been unplugged.
az: USB cihaz çıxarıldı.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
az: USB cihaz çıxarıldı
