plasma-desktop - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Color temperature begins changing to night time at %1 and is fully changed by %2
az: Gecə rejimi üçün rəng temperaturunun dəyişməyə başlama və tam dəyişmə vaxtı %1 ilə %2 arasında baş verir.

en: Color temperature begins changing to day time at %1 and is fully changed by %2
az: Gündüz rejimi üçün rəng temperaturunun dəyişməyə başlama və tam dəyişmə vaxtı %1 ilə %2 arasında baş verir.

[ctx: @label:chooser Tap should be translated to mean touching using a touchscreen]
en: Tap to choose your location on the map.
az: Xəritədə yerinizi seçmək üçün toxunun.

[ctx: @label:chooser Click should be translated to mean clicking using a mouse]
en: Click to choose your location on the map.
az: Xəritədə yerinizi tapmaq üçün vurun.

en: Zoom in
az: Böyüdün

en: Zoom out
az: Kiçildin

[ctx: @info]
en: Modified from <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> by TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
az: <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> by TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link> əsaslanaraq yaradılıb.

[ctx: @label: textbox]
en: Latitude:
az: En dairəsi:

[ctx: @label: textbox]
en: Longitude:
az: Uzunluq dairəsi:

en: The blue light filter makes the colors on the screen warmer.
az: MAvi rəng süzgəci ekrandakı rəngləri daha isti edir.

en: Day light temperature:
az: Gündüz rejimi temperaturu:

[ctx: Night colour blue-ish; no blue light filter activated]
en: Cool (no filter)
az: Soyuq (süzgəci olmadan)

[ctx: Night colour red-ish]
en: Warm
az: İsti

en: Night light temperature:
az: Gecə rejimi temperaturu:

en: Switching times:
az: Dəyişmə vaxtı:

en: Always off
az: Həmişə sönülü

en: Sunset and sunrise at current location
az: Mövcud yerin gün çıxmasına və gün batımasına görə

en: Sunset and sunrise at manual location
az: Daxil edilən kordinatlara görə gün çıxması və batması

en: Custom times
az: Vaxtları özün təyin et

en: Always on night light
az: Həmişə gecə rejimində

[ctx: @label The coordinates for the current location]
en: Current location:
az: Hazırkı yeriniz:

en: Latitude: %1°   Longitude: %2°
az: En dairəsi: %1°   Üzunluq dairəsi: %2°

en: Begin night light at:
az: Gecə rejimini başlatma vaxtı:

en: Begin day light at:
az: Gündüz rejimini başlatma vaxtı:

en: Transition duration:
az: Keçid müddəti:

en: %1 minute | %1 minutes
az[0]: %1 dəqiqə
az[1]: %1 dəqiqə

en: Input minutes - min. 1, max. 600
az: Dəqiqə ilə - min. 1, max. 600

[ctx: @info:placeholder]
en: Locating…
az: Yer müəyyən olunur...

[ctx: @info:tooltip Part of a control for setting a time]
en: hour
az: saat

[ctx: @info:tooltip Part of a control for setting a time]
en: minute
az: dəqiqə
