plasma-workspace - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Properties
ast: Propiedaes

en: Recent Files
ast: Ficheros de recién

en: Edit Application…
ast: Editar l'aplicación…

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: Computer
ast: Ordenador

en: Files
ast: Ficheros

en: All Applications
ast: Toles aplicaciones

en: Recent Applications
ast: Aplicaciones de recién

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ast: Dormir

en: Restart
ast: Reaniciar

en: Shut Down
ast: Apagar

en: Session
ast: Sesión

en: System
ast: Sistema

en: System actions
ast: Aiciones del sistema
