plasma-workspace - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
ast: Hebo un error al cargar el diálogu de configuración pa esti estilu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
ast: Llingüeta 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
ast: Caxellu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
ast: Llingüeta 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
ast: Estilu de les aplicaciones

en: On buttons
ast: Nos botones

en: In menus
ast: Nos menús

en: Text only
ast: Namás testu

en: Beside icons
ast: Al llau de los iconos

en: GNOME/GTK Application Style
ast: Estilu de les aplicaciones de GNOME/GTK

en: GTK theme:
ast: Estilu de GTK:

en: Preview…
ast: Previsualizar…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
ast: Consiguir estilos de GNOME/GTK nuevos…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
ast: Configurar l'estilu de les aplicaciones de GNOME/GTK…

en: Configure Style…
ast: Configurar l'estilu…
