plasma-workspace - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Other Applications
ast: Otres aplicaciones

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
ast: Esta aplicación nun sofita la configuración d'avisos pa eventos individuales

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
ast: Plasma nun ta forniendo los avisos

en: Critical notifications:
ast: Avisos críticos:

en: Normal notifications:
ast: Avisos normales:

[ctx: @label]
en: Location:
ast: Llugar:

en: %1 second | %1 seconds
ast[0]: %1 segundu
ast[1]: %1 segundos

en: Application Settings
ast: Configuración de les aplicaciones

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: System Services
ast: Servicios del sistema
