plasma-workspace - en to ast translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
ast: Nome del estilu d'iconos actual

en: Unable to create a temporary file.
ast: Nun ye posible crear el ficheru temporal.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
ast: Prodúxose un problema demientres el procesu d'instalación. Por embargu, instaláronse la mayoría d'estilos del archivu

en: Theme installed successfully.
ast: L'estilu instalóse correutamente

en: Installing icon themes…
ast: Instalando los estilos d'iconos…

en: Installing %1 theme…
ast: Instalando l'estilu «%1»…

en: Install from File…
ast: Instalar dende un ficheru…

en: Get New…
ast: Consiguir…

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
ast: Ficheros d'estilu (*.tar.gz *.tar.bz2)
