plasma-workspace - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: "%1" is not an absolute url.
ast: «%1» nun ye una URL absoluta.

en: "%1" does not exist.
ast: «%1» nun esiste.

en: "%1" is not a file.
ast: «%1» nun ye un ficheru.

en: "%1" is not readable.
ast: «%1» nun ye de llectura.

[ctx: @label Stop the Systemd unit for a running process]
en: Stop
ast: Parar

[ctx: @label Start the Systemd unit for a currently inactive process]
en: Start
ast: Aniciar

[ctx: @label The name of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Name:
ast: Nome:

[ctx: @label The current status (e.g. active or inactive) of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Status:
ast: Estáu:

[ctx: @label A date and time follows this text, making a sentence like 'Last activated on: August 7th 11 PM 2023']
en: Last activated on:
ast: Última activación:

[ctx: @action:button Refresh entry logs when it failed to load]
en: Refresh
ast: Anovar

en: The file '%1' must be executable to run at logout.
ast: El ficheru «%1» ha ser executable pa executalu al zarrar la sesión.

en: The file '%1' must be executable to run at login.
ast: El ficheru «%1» ha ser executable pa executalu al aniciar la sesión.

en: %1 has not been autostarted yet. Details will be available after the system is restarted.
ast: %1 entá nun s'anició automáticamente. Los detalles van tar disponibles dempués de que'l sistema se reanicie.

[ctx: @label Entry hasn't been autostarted because system hasn't been restarted]
en: Not autostarted yet
ast: Entá nun s'anició automáticamente

[ctx: @action:button]
en: See properties
ast: Ver les propiedaes

[ctx: @action:button]
en: Remove entry
ast: Quitar la entrada

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: Login Scripts
ast: Scripts d'aniciu de sesión

en: Pre-startup Scripts
ast: Scripts previos al aniciu

en: Logout Scripts
ast: Scripts de zarru de sesión

en: No user-specified autostart items
ast: Nun hai nengún elementu d'aniciu automáticu especificáu pol usuariu

en: Choose Login Script
ast: Escoyeta d'un script d'aniciu de sesión

en: Choose Logout Script
ast: Escoyeta d'un script de zarru de sesión

[ctx: @label Entry is running right now]
en: Running
ast: N'execución

[ctx: @label Entry is not running right now (exited without error)]
en: Not running
ast: Nun ta n'execución

[ctx: @label Entry has failed (exited with an error)]
en: Failed
ast: Falló

en: Error occurred when receiving reply of GetAll call %1
ast: Prodúxose un error al recibir la rempuesta de la llamada GetAll «%1»
