plasma-workspace - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
ar: بلازما المؤطرة

en: Enable QML Javascript debugger
ar: فعّل منقّح جافاسكربت QML

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
ar: يجعل البلازمويد يبقى على قيد الحياة في منطقة الإشعارات، حتى عندما تكون النافذة مغلقة.

en: Force loading the given shell plugin
ar: أجبِر تحميل ملحقة الصّدفة المعطاة

en: The applet to open.
ar: الأداة التي ستفتح

en: Arguments to pass to the plasmoid.
ar: معطيات لتمريرها إلى للبلازمويد.

en: Close %1
ar: أغلق %1
