plasma-workspace - en to ar translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ar: %1 من %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ar[0]: %2 من %1 ملف إلى %3
ar[1]: %2 من ملف واحد إلى %3
ar[2]: %2 من ملفين إلى %3
ar[3]: %2 من %1 ملفات إلى %3
ar[4]: %2 من %1 ملفا إلى %3
ar[5]: %2 من %1 ملف إلى %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ar[0]: %1 ملف إلى %2
ar[1]: ملف واحد إلى %2
ar[2]: ملفين إلى %2
ar[3]: %1 ملفات إلى %2
ar[4]: %1 ملفا إلى %2
ar[5]: %1 ملف إلى %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ar[0]: %2 من %1 ملف
ar[1]: %2 من ملف واحد
ar[2]: %2 من ملفين
ar[3]: %2 من %1 ملفات
ar[4]: %2 من %1 ملفا
ar[5]: %2 من %1 ملف

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ar[0]: %1 ملف
ar[1]: ملفّ واحد
ar[2]: ملفّان
ar[3]: %1 ملفّات
ar[4]: %1 ملفًّا
ar[5]: %1 ملفّ

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ar[0]: %2 من %1 ملف
ar[1]: %2 من ملف واحد
ar[2]: %2 من ملفين
ar[3]: %2 من %1 ملفات
ar[4]: %2 من %1 ملفا
ar[5]: %2 من %1 ملف

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ar[0]: 0 عنصر
ar[1]: عنصر واحد
ar[2]: عنصرين
ar[3]: %1 عناصر
ar[4]: %1 عنصرا
ar[5]: %1 عنصر

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ar: %1 إلى %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ar[0]: %1 ملف إلى %2
ar[1]: ملف واحد إلى %2
ar[2]: ملفين إلى %2
ar[3]: %1 ملفات إلى %2
ar[4]: %1 ملفا إلى %2
ar[5]: %1 ملف إلى %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ar: إلى %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ar: %1 من %2

en: Application closed unexpectedly.
ar: أغلق التطبيق بشكل غير متوقع
