plasma-settings - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Touch-friendly settings application.
sl: Dotikom prijazen program za nastavitve.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: List available settings modules
sl: Seznam možnih modulov nastavitev

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
sl: Omeji na module primerne za <formfactor>, npr. slušalka, tablica, medijski center, namizje, test, vse (privzeto)

en: Settings module to open
sl: Moduli nastavitev za odpiranje

en: Only show a single module, requires --module
sl: Prikaži samo po en modul, zahteva - modul

en: Start window fullscreen
sl: Začni okno na celem zaslonu

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
sl: Paket za uporabo uporabniškega vmesnike (privzeto org.kde.mobile.settings)

en: packagename
sl: ime paketa

en: System Settings
sl: Nastavitve sistema

en: Open a configuration page from the sidebar.
sl: Odpri nastavitveno stran iz stranske vrstice.

en: Search
sl: Išči
