plasma-settings - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Settings
ro: Configurări

en: Touch-friendly settings application.
ro: Aplicație de configurare prietenoasă la atingere

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
ro: Drept de autor 2011-2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
ro: Responsabil

en: List available settings modules
ro: Enumeră modulele de configurare disponibile

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
ro: Limitează la modulele potrivite pentru <factor_de_formă>, cum ar fi telefon, tabletă, centru multimedia, birou, test, toate (implicit e telefon)

en: formfactor
ro: factor_de_formă

en: Settings module to open
ro: Modulul de configurare de deschis

en: modulename
ro: denumire_modul

en: Only show a single module, requires --module
ro: Arată un singur modul, necesită --module

en: Start window fullscreen
ro: Pornește fereastra pe tot ecranul

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
ro: Pachetul de folosit pentru interfață (implicit e org.kde.mobile.settings)

en: packagename
ro: denumire_pachet

en: System Settings
ro: Configurări de sistem

en: Open a configuration page from the sidebar.
ro: Deschide o pagină de configurări din bara laterală.

en: Search
ro: Caută
