plasma-settings - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Touch-friendly settings application.
pl: Aplikacje przyjazne na dotyk.

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: List available settings modules
pl: Wyświetl dostępne moduły ustawień

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
pl: Ogranicz do modułów odpowiednich dla <współczynnika kształtu>, np. komórki, tablety, centra multimedialne, komputery biurkowe, próby, wszystkie (domyślnie to komórki)

en: formfactor
pl: współczynnikksztaltu

en: Settings module to open
pl: Moduł ustawień do otwarcia

en: modulename
pl: nazwamodulu

en: Only show a single module, requires --module
pl: Pokaż tylko jeden moduł, wymaga --module

en: Start window fullscreen
pl: Pokaż okno na pełnym ekranie

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
pl: Pakiet do użycia do interfejsu użytkownika (domyślnie org.kde.mobile.settings)

en: packagename
pl: nazwapakietu

en: System Settings
pl: Ustawienia systemowe

en: Open a configuration page from the sidebar.
pl: Otwórz stronę ustawień z paska bocznego.

en: Search
pl: Szukaj
