plasma-settings - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Touch-friendly settings application.
pa: ਟੱਚ ਅਨੁਕੂਲ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਦੀ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਹੈ।

en: Maintainer
pa: ਪਰਬੰਧਕ

en: Marco Martin
pa: ਮਾਰਕੋ ਮਾਰਟਿਨ

en: List available settings modules
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਮੋਡੀਊਲਾਂ ਦੀ ਸੂਚੀ

en: formfactor
pa: ਢਾਂਚਾ

en: Settings module to open
pa: ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਮੋਡੀਊਲ

en: modulename
pa: ਮੋਡੀਊਲ ਦਾ ਨਾਂ

en: Start window fullscreen
pa: ਵਿੰਡੋ ਪੂਰੀ ਸਕਰੀਨ ਸ਼ੁਰੂ ਕਰੋ

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
pa: UI ਲਈ ਵਰਤਣ ਵਾਸਤੇ ਪੈਕੇਜ (ਮੂਲ org.kde.mobile.settings)

en: packagename
pa: ਪੈਕੇਜ ਦਾ ਨਾਂ

en: System Settings
pa: ਸਿਸਟਮ ਸੈਟਿੰਗਾਂ

en: Open a configuration page from the sidebar.
pa: ਬਾਹੀ ਤੋਂ ਸੰਰਚਨਾ ਸਫ਼ਾ ਖੋਲ੍ਹੋ।

en: Search
pa: ਖੋਜੋ
