plasma-settings - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Touch-friendly settings application.
nn: Trykksjermvennleg innstillingsprogram.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
nn: © 2011–2015 Sebastian Kügler

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: List available settings modules
nn: Vis oversikt over tilgjengelege innstillingsmodular.

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
nn: Avgrens modular til dei som høver til <formfaktor>, for eksempel «handset», «tablet», «mediacenter», «desktop», «test» eller «all» (standard: handset).

en: formfactor
nn: formfaktor

en: Settings module to open
nn: Innstillingsmodulen som skal opnast.

en: modulename
nn: modulnamn

en: Only show a single module, requires --module
nn: Vis berre éin modul (krev «--module»).

en: Start window fullscreen
nn: Start vindauget i fullskjermsmodus.

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
nn: Pakke som skal brukast for brukarflata (standard: org.kde.mobile_settings).

en: packagename
nn: pakkenamn

en: System Settings
nn: Systemoppsett

en: Open a configuration page from the sidebar.
nn: Opna ei oppsettside frå sidestolpen.

en: Search
nn: Søk
