plasma-settings - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Touch-friendly settings application.
nl: Toepassing met aanraakschermvriendelijke instellingen

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: List available settings modules
nl: Lijst met beschikbare instellingenmodules

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
nl: Modules beperken tot geschikt voor <formfactor>, bijv. mobiel, tablet, mediacenter, bureaublad, testen, alles (standaard mobiel)

en: formfactor
nl: vormfactor

en: Settings module to open
nl: Te openen instellingenmodule

en: modulename
nl: modulenaam

en: Only show a single module, requires --module
nl: Toon alleen een enkele module, vereist --module

en: Start window fullscreen
nl: Venster beeldvullend starten

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
nl: Te gebruiken pakket voor de UI (standaard org.kde.mobile.settings)

en: packagename
nl: pakketnaam

en: System Settings
nl: Systeeminstellingen

en: Open a configuration page from the sidebar.
nl: Een configuratiepagina openen vanuit de zijbalk.

en: Search
nl: Zoeken
