plasma-settings - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Touch-friendly settings application.
lv: Skārienekrāniem draudzīga iestatījumu programma.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
lv: Autortiesības 2011—2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: List available settings modules
lv: Parādīt pieejamos iestatījumu moduļus

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
lv: Ierobežot moduļus līdz piemērotiem <formas faktoriem>, piemēram, tālrunis („handset“), planšete („tablet“), multivides centrs („mediacenter“), dators („desktop“), testa („test“), visi („all“) (noklusējums ir tālrunis)

en: formfactor
lv: formas faktors

en: Settings module to open
lv: Atveramais iestatījumu modulis

en: modulename
lv: moduļa nosaukums

en: Only show a single module, requires --module
lv: Parādīt tikai atsevišķu moduli, nepieciešamas „--module“

en: Start window fullscreen
lv: Sākt ar pilnekrāna logu

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
lv: Saskarnei izmantojamā pakotne (noklusējums ir „org.kde.mobile.settings“)

en: packagename
lv: pakotnes nosaukums

en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: Open a configuration page from the sidebar.
lv: Atvērt konfigurācijas lapu sānu joslā.

en: Search
lv: Meklēt
