plasma-settings - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Touch-friendly settings application.
he: יישומון הגדרות ידידותי למגע.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
he: כל הזכויות שמורות 2011‏-2015, סבסטיאן קיגלר

en: Sebastian Kügler
he: סבסטיאן קיגלר

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Marco Martin
he: מרקו מרטין

en: List available settings modules
he: הצגת מודולי הגדרות זמינים

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
he: הגבלה למודולים שמתאימים ל<מקדם_צורה>, למשל: מכשיר נייד, מחשב לוח, מרכז מדיה, מחשב שולחני, בדיקה, הכול (ברירת המחדל היא מכשיר נייד)

en: formfactor
he: מקדם_צורה

en: Settings module to open
he: מודול הגדרות לפתיחה

en: modulename
he: שם_מודול

en: Only show a single module, requires --module
he: להציג מודול בודד בלבד, דורש את ‎--module

en: Start window fullscreen
he: התחלת החלון במסך מלא

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
he: חבילה לשימוש לממשק המשתמש (ברירת המחדל היא org.kde.mobile.settings)

en: packagename
he: שם_חבילה

en: System Settings
he: הגדרות מערכת

en: Open a configuration page from the sidebar.
he: פתיחת עמוד הגדרות מסרגל הצד.

en: Search
he: חיפוש
