plasma-settings - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Settings
gl: Configuración

en: Touch-friendly settings application.
gl: Aplicación de configuración axeitada para toque.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
gl: © 2011-2015 Sebastian Kügler

en: Maintainer
gl: Mantemento

en: List available settings modules
gl: Listar os módulos de configuración dispoñíbeis

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
gl: Limitar a módulos axeitados para <tipo>, p. ex. handset (de man, predeterminado), tablet (tableta), mediacenter (centro multimedia), desktop (escritorio), test (proba), all (calquera)

en: formfactor
gl: tipo

en: Settings module to open
gl: Módulo de configuración para abrir

en: modulename
gl: modulo

en: Only show a single module, requires --module
gl: Só amosar un módulo, require --module

en: Start window fullscreen
gl: Iniciar a xanela a pantalla completa

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
gl: Paquete para usar para a interface (predeterminado: org.kde.mobile.settings)

en: packagename
gl: paquete

en: System Settings
gl: Configuración do sistema

en: Open a configuration page from the sidebar.
gl: Abra unha páxina de configuración desde a barra lateral.

en: Search
gl: Buscar
