plasma-settings - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Touch-friendly settings application.
fi: Kosketusnäyttöystävällinen asetussovellus.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
fi: Tekijänoikeudet 2011–2015 Sebastian Kügler

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä

en: List available settings modules
fi: Luettele käytettävissä olevat asetusmoduulit

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
fi: Rajoita <muotoluokalle> sopiviin osiin, esim. matkapuhelin, tabletti, mediakeskus, työpöytä, testaus, kaikki (oletus matkapuhelin)

en: formfactor
fi: muotoluokka

en: Settings module to open
fi: Avattava asetusmoduuli

en: modulename
fi: moduulinnimi

en: Only show a single module, requires --module
fi: Näytä vain yksittäinen moduuli, vaatii valitsimen --module

en: Start window fullscreen
fi: Käynnistä ikkuna koko näytöllä

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
fi: Käyttöliittymään käytettävä paketti (oletuksena org.kde.mobile.settings)

en: packagename
fi: paketinnimi

en: System Settings
fi: Järjestelmäasetukset

en: Open a configuration page from the sidebar.
fi: Avaa asetussivu sivupaneelista.

en: Search
fi: Etsi
