plasma-settings - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Touch-friendly settings application.
eo: Tuŝ-afabla agord-aplikaĵo

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
eo: Kopirajto 2011-2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
eo: Prizorganto

en: List available settings modules
eo: Listigi haveblajn agordomodulojn

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
eo: Limigi al modulaj taŭgaj por <formfaktoro>, ekz. manaĵo, tabuleto, aŭdvidaĵa centro, labortablo, testo, ĉiuj (defaŭlta manaĵo)

en: formfactor
eo: formfaktoro

en: Settings module to open
eo: Agordomodulo malfermenda

en: modulename
eo: modulnomo

en: Only show a single module, requires --module
eo: Montri nur unuopan modulon, postulas --module

en: Start window fullscreen
eo: Komenci fenestron plenekrane

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
eo: Pakaĵo uzenda por la UI (defaŭlte org.kde.mobile.settings)

en: packagename
eo: paknomo

en: System Settings
eo: Sistemagordoj

en: Open a configuration page from the sidebar.
eo: Malfermi agordpaĝon el la flankbreto.

en: Search
eo: Serĉi
