plasma-settings - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Touch-friendly settings application.
el: Εφαρμογή ρυθμίσεων φιλική στην αφή.

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: List available settings modules
el: Λίστα διαθέσιμων ενοτήτων ρυθμίσεων

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
el: Περιορισμός σε ενότητες κατάλληλες για τον <παράγοντα μορφής>, π.χ. ακουστικά, tablet, κέντρο πολυμέσων, επιφάνεια εργασίας, δοκιμή, όλα (προεπιλεγμένη φορητή συσκευή)

en: formfactor
el: παράγοντας μορφής

en: Settings module to open
el: Ενότητα ρυθμίσεων για άνοιγμα

en: modulename
el: όνομαμονάδας

en: Only show a single module, requires --module
el: Δείχνει μόνο μία ενότητα, απαιτεί --module

en: Start window fullscreen
el: Εκκίνηση παραθύρου πλήρους οθόνης

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
el: Πακέτο που θα χρησιμοποιηθεί για το UI (προεπιλογή org.kde.mobile.settings)

en: packagename
el: όνομαπακέτου

en: System Settings
el: Ρυθμίσεις συστήματος

en: Open a configuration page from the sidebar.
el: Άνοιγμα μιας σελίδας διαμόρφωσης από την πλευρική γραμμή.

en: Search
el: Αναζήτηση
