plasma-settings - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Touch-friendly settings application.
da: Touch-venligt indstillingsprogram.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
da: Ophavsret 2011-2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
da: Vedligeholder

en: List available settings modules
da: Vis tilgængelige indstillingsmoduler

en: Settings module to open
da: Indstillingsmodul som skal åbnes

en: Only show a single module, requires --module
da: Vis kun et enkelt modul. Kræver --module

en: Start window fullscreen
da: Start vindue i fuldskærm

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
da: Pakke som skal bruges til brugerfladen (standard er org.kde.mobile.settings)
