plasma-settings - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
cs: Autorská práva 2011-2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
cs: Správce

en: Start window fullscreen
cs: Spustit okno v režimu přes celou obrazovku

en: packagename
cs: název balíčku

en: System Settings
cs: Nastavení systému

en: Open a configuration page from the sidebar.
cs: Otevřít stránku s nastavením z postranní lišty.

en: Search
cs: Hledat
